про нас

Ми – мережа фітнес-клубів “БаZа”, наші зали розташовані на 8 ст. Великого Фонтану та на вул. Генерала Петрова. Ми раді вітати кожного, хто цінує своє здоров’я, красу та час. Професіоналізм, індивідуальний похід та безпека – основні принципи роботи наших клубів.

У наших залах встановлені панорамне вікна, що перетворює заняття спортом не тільки на корисне тренування, а й у приємне проведення часу. Для тренувань у клубах встановлено обладнання фірми Inter Atletika, а саме – одна з найкращих лінійок Х-line. Відмінністю силових тренажерів даної лінії є не лише стильний зовнішній вигляд, а й високий рівень продуктивності тренувального процесу. Функціонал тренажерів задовольнить і професійних спортсменів, і новачків.

Окрім зони із силовими тренажерами вас також порадує зона з різноманітною професійною кардіо-лінією: бігові доріжки, орбітреки, велотренажери, степер. Також у наших фітнес-клубах є просторі зали для групових занять. Тут проводяться силові тренування, йога, пілатес, заняття на петлях TRX та багато іншого. Всі зали кондиціоновані та оснащені потужною вентиляційною системою, що забезпечує максимальний комфорт нашим клієнтам.

Однією з головних наших особливостей та нашою гордістю є те, що персональні інструктори клубів – це чинні спортсмени, учасники та переможці не лише українських, а й міжнародних турнірів з бодібілдингу та пауерліфтингу, справжні фахівці своєї справи та ентузіасти, які працюють на бажаний результат.
Яку б програму занять Ви для себе не обрали, на Вас чекають захоплююче занурення у світ спорту, кваліфікований супровід професійних тренерів, а також грамотна консультація щодо системи харчування.
У фітнес-барах наших клубів представлений найширший асортимент спортивного харчування у місті. Ми можемо порадувати Вас не лише різноманітністю спортивного харчування, а й солодкою вартістю наших послуг.

Мережа фітнес-клубів “БаZа” – це професійна команда тренерів, дружня атмосфера, чудове обслуговування, ввічливість та уважність персоналу.

Чекаємо на Вас за адресою: Фонтанська дорога 69/2, Генерала Петрова 17/3.

Про нас
Замовити абонемент